kotimeklarit

 

VALITSE VÄLITTÄJÄ KODILLESI

 

kotimeklarit

VÄLITTÄJÄMME APUNASI

Niina Asteljoki_kiinteistönvälitys Bulevardin kotimeklarit Oy Helsinki

Nina Asteljoki
Tj, yrittäjä, LKV

nina@kotimeklarit.com

0400 444 220

Niina Asteljoki_kiinteistönvälitys Bulevardin kotimeklarit Oy Helsinki

Anna-Maija Wass
Kiinteistönvälittäjä, LKV

anna-maija@kotimeklarit.com

044 325 5544

Tuire-Iso-Kouvola kiinteistönvälittäjä Helsinki Bulevardin kotimeklarit

Tuire Iso-Kouvola
Kiinteistönvälittäjä, LKV

tuire@kotimeklarit.com

050 343 4604

Kai-Mäkinen kiinteistönvälittäjä Helsinki Bulevardin kotimeklarit

Juhani Ketonen
Kiinteistönvälittäjä, LKV

juhani@kotimeklarit.com

045 126 0638

Kai-Mäkinen kiinteistönvälittäjä Helsinki Bulevardin kotimeklarit

Sari Jääsvuo
Asuntomyyjä, KED

sari@kotimeklarit.com

040 746 8234

Kai-Mäkinen kiinteistönvälittäjä Helsinki Bulevardin kotimeklarit

Armi And
30 vuoden kokemuksella

armi@kotimeklarit.com

045 669 0133

Niina Asteljoki_kiinteistönvälitys Bulevardin kotimeklarit Oy Helsinki

Elena Lednitskaia
Asuntomyyjä, KiAT, FM

elena@kotimeklarit.com

040 706 2597

Tuire-Iso-Kouvola kiinteistönvälittäjä Helsinki Bulevardin kotimeklarit

Kirsi Apajalahti-Plyhm
Kaupanvahvistaja, LKV

kirsi@kotimeklarit.com

050 343 4475

Niina Asteljoki_kiinteistönvälitys Bulevardin kotimeklarit Oy Helsinki

Heidi Lostedt
LKV, LVV, KiAT, IAT

heidi@kotimeklarit.com

040 775 6766

Niina Asteljoki_kiinteistönvälitys Bulevardin kotimeklarit Oy Helsinki

Merja Alamettälä-Pulkkinen
Kiinteistönvälittäjä, LKV

merja@kotimeklarit.com

040 961 0701

Tuire-Iso-Kouvola kiinteistönvälittäjä Helsinki Bulevardin kotimeklarit

Virva Ivakko
Markkinointi, KiAT

virva@kotimeklarit.com

050 354 2934

Tuire-Iso-Kouvola kiinteistönvälittäjä Helsinki Bulevardin kotimeklarit

 Nelly Tuppi
Assistentti, KED

nelly@kotimeklarit.com

040 725 5238

VARAA ILMAINEN ARVIOKÄYNTI

Voit myös soittaa tai lähettää sähköpostia.
Puh 050 356 7558 tai myynti@kotimeklarit.com

Kiinteistönvälitys
kotimeklarit - BkmHelsinki Oy
Korkeavuorenkatu 6
00150 Helsinki
050 356 7558  |  myynti@kotimeklarit.com